W naszym sklepie internetowym znajdziesz smaczne i zdrowe produkty dla Twojego zwierzaka. Karma Forza10 zapewnia Twojemu psu wszystko, co najlepsze na każdym etapie jego życia. Serie produktów suchych i mokrych, takie jak Active Line, Diet Line, Bio Line, Maintenance Line i Maintenance Legend Evolution Line, zostały opracowane z myślą o różnorodnych wymaganiach żywieniowych. Jesteśmy pewni, że poszczególne warianty przypadną do gustu wszystkim czworonogom, niezależnie od ich wieku czy specyficznych wymogów dietetycznych. Poznaj specyfikę poszczególnych linii produktów!

Forza10 – karma dla psów w wielu wersjach

Marka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zwierzęta domowe mają różne potrzeby. Właśnie dlatego w ofercie znajduje się zarówno sucha karma dla psa od Forza10, jak i kilka opcji w wersji mokrej i w formie musu. W wielu podstawowymi składnikami jest mięso — drób, wołowina, łosoś itp., ale marka proponuje też kilka opcji bezmięsnych.

  • Active Line to sucha karma, która została opracowana z myślą o specyficznych problemach zdrowotnych czworonogów. Dieta jest tu dopasowana do potrzeb zwierząt z określonymi dolegliwościami, tak, by wspierać ich samopoczucie i kondycję.
  • Diet Line koncentruje się na psach z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami. Produkty w tej linii – zarówno sucha, jak i mokre – są formułowane tak, aby minimalizować ryzyko reakcji alergicznych, jednocześnie zapewniając pełnowartościowe odżywianie.
  • Actiwet to mokra karma dla psów od Forza10. Koncentruje się na problemach zdrowotnych takich jak alergie czy kwestie związane z układem moczowym. Ma postać musu, więc może być z łatwością przyjmowana przez zwierzęta. Pomaga też w utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia organizmu czworonoga.
  • Bio Line od Forza10 to gama produktów suchych stworzona, by zaoferować psom organiczną opcję żywieniową. Wyróżnia się m.in. użyciem certyfikowanych składników. W ofercie znaleźć można także opcje wegańskie, co jest dość unikatowym podejściem w żywieniu zwierząt domowych. Odpowiednia dla czworonogów z bardzo specyficznymi potrzebami dietetycznymi lub alergiami.
  • Maintenance Line to karma, która została opracowana tak, aby zaspokoić podstawowe potrzeby żywieniowe zwierząt przy jednoczesnym dbaniu o ich zadowolenie. Suche i mokre produkty dobrze sprawdzają się jako składniki codziennej, zbilansowanej diety.
  • Maintenance Legend Evolution Line koncentruje się na bezglutenowych i wolnych od GMO produktach, które mają na celu wspieranie ogólnego stanu zdrowia psów. Jest to odpowiedź na potrzeby zwierząt z wrażliwym układem pokarmowym i tych, którzy potrzebują specjalnej diety ze względu na różne problemy zdrowotne.

Suche i mokre produkty dla Twojego pupila

Wiele linii i starannie dobrane składniki sprawiają, że karma dla psa Forza 10 to odpowiedni wybór, jeśli chcesz wspierać dobrą kondycję Twojego czworonożnego towarzysza. Odkryj pełną gamę produktów tej marki i sprawdź, jaką różnicę może przynieść dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb Twojego pupila. Zapraszamy do zakupów już teraz!