Karma dla psów – Folk

Jeśli jesteś właścicielem szczęśliwego czworonoga, dobrze wiesz, że w kwestiach żywieniowych potrafi być on bardzo kapryśny. Odpowiedzią na potrzeby psiej diety — ale i kubków smakowych naszych pupili — jest sucha karma Folk. Opracowana została tak, by zaoferować szczeniakom i zwierzętom dorosłym szeroką paletę smaków, odzwierciedlającą bogactwo naturalnego świata. Poznaj dostępne opcje i wybierz spośród nich tę, która przypadnie do gustu Twojemu psiakowi!

Karmy dla psów z ulubionym składnikami Twojego czworonoga

Marka oferuje kilka opcji smakowych, które możesz dobierać pod kątem potrzeb i gustu swojego pupila. Szeroka oferta zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia, czy to u energetycznego szczeniaka, czy u sędziwego seniora. Jednocześnie, dzięki różnorodności i bogactwu składników będzie wspierać kondycję i dobre samopoczucie Twojego czworonoga.

Sucha karma dla psów Folk wyróżnia się na rynku dzięki swojemu unikalnemu podejściu do produkcji. Marka tworzy posiłki przygotowane wyłącznie z naturalnych, starannie selekcjonowanych składników i przykłada wagę do tego, by nie znajdowały się w nich zboża i sztuczne dodatki. Efektem jest oferta smakowa oparta na tym, co natura ma do zaoferowania – od sycącego królika, przez delikatną jagnięcinę, aż po wyjątkową sarninę i odżywcze ryby.

Dostosowane karmy Folk do potrzeb

Marka doskonale rozumie, że psy różnią się między sobą i mają różne potrzeby w zależności od wieku, wielkości czy poziomu aktywności. Oferta obejmuje więc kompozycje specjalnie opracowane dla szczeniaków, zwierząt dorosłych i seniorów, a także produkty dostosowane do potrzeb małych, średnich i dużych ras. Znajdziesz tu coś dla każdego pupila – karma sucha od Folk umożliwiają psom cieszenie się energią na każdym etapie życia.

Linie karmy Folk

Zauważ, że produkty marki Folk mają też charakterystyczne nazwy, które są inspirowane poszczególnymi regionami Polski i które dobrze opisują zawartość składników w suchej karmie. Możesz zdecydować się na:

  • Kaszubską specjalność rybną,
  • Podhalańską pieczeń z jagnięciny,
  • Wielkopolską kaczkę z królikiem,
  • Mazurski gulasz z jelenia.

W ofercie znajduje się też kompozycja nazwana Staropolską ucztą mięsną, a także karma Folk dla szczeniaka Junior, złożona z delikatnych składników. Wszystkie te posiłki uzupełnione są dodatkami owoców, warzyw i ziół: jabłkami, burakami, żurawiną, pietruszką, majerankiem itp. Sprawdź dokładne składy i wybierz coś odpowiedniego dla swojego pupila!

Bez problemu znajdziesz tu suchą karmę dla swojego psa, dobraną do jego wieku i potrzeb. W sprzedaży szukaj wariantów oznaczonych jako MINI dla małych ras oraz M&L dla psów średnich i dużych. Junior to zaś produkty dla szczeniaków. Możesz zdecydować się na opakowanie o wadze 1,6 kg, 3 kg, 7 kg lub wybrać większy zapas – 10 lub 12 kg.

Karma Folk dla Twojego pupila

Zapraszamy do odkrywania naszej oferty i wyboru najlepszej suchej karmy dla swojego psa Każdy pupil, szczeniak, jak i senior, zasługuje na to, co najlepsze. Dołącz do grona świadomych właścicieli, którzy wybierają Folk – dla radości i dobrej kondycji swoich czworonogów.