Niektóre z naszych czworonożnych przyjaciół mają specjalne wymagania odnośnie diety. Czasem wynika to z niewłaściwego trybu życia, a czasem jest po prostu właściwością danej rasy. Właściciele wyjątkowo wrażliwych psów mogą rozważyć zakup produktów marki Monge. Karma dla szczeniaka lub seniora wyprodukowana na bazie naturalnych składników to zawsze najlepsza opcja. Twój pupil z pewnością doceni jej unikatowy smak, a Ty zyskasz pewność, że zapewniasz mu właściwą opiekę. Produkty suche, które możesz znaleźć w naszej ofercie, polecane są m.in. psom z nadwagą lub skłonnościami do alergii.

Karmy Monge – ciekawe naturalne dodatki

Wybierając produkty dla czworonożnych pupili, warto skupić się na ich składzie. W przypadku marki Monge wiele składników nie odbiega od normy, do której przywykliśmy. Sucha karma dla psów dorosłych lub szczeniaków może zawierać m.in. ryby, wieprzowinę, wołowinę czy drób. W propozycjach od włoskiego producenta można znaleźć jednak także wiele ciekawych dodatków, które pozytywnie wpływają na smak. Przykładem mogą być chociażby wodorosty czy polifenole z zielonej herbaty. Karma Monge dla seniorów oraz szczeniaków jest tworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie producenta, który wciąż doskonali swoje produkty.

Karmy Monge – produkty dla wyjątkowych psów

Zarówno szczeniaki na wczesnych etapach rozwoju, jak i dorosłe czworonogi wymagają odpowiednio skomponowanej diety. Jeszcze większą wagę do tej kwestii muszą przykładać właściciele wrażliwych pupili. Dla psów, które wymagają skrupulatnego doboru poszczególnych składników pokarmu polecamy propozycje marki Monge. Karma sucha dla psa na każdym etapie życia musi wyróżniać się odpowiednio skomponowanym składem. Przykładowo produkty dla szczeniaków mogą zawierać naturalne probiotyki, a dla psów dorosłych łuski Psyllium. W naszej ofercie możesz znaleźć również oryginalne karmy suche marki Monge z formułą Fit – aroma.

Karmy Monge – jakość gwarantowana wieloletnim doświadczeniem

Ofertę naszego sklepu postanowiliśmy wzbogacić o produkty włoskiej marki nie tylko ze względu na ich popularność, ale także na oryginalne receptury, które powstały w wyniku wieloletnich badań. Marka Monge funkcjonuje na rynku od ponad 50 lat. W tym czasie zdążyła stworzyć serie karm suchych zarówno dla wymagających szczeniaków i psów dorosłych, jak i uniwersalne rozwiązania, które cieszą się uznaniem pupili oraz ich właścicieli. Podstawą działalności firmy jest właściwy dobór składników, które decydują nie tylko o smaku, ale też o wartości przygotowanych posiłków dla zwierząt. Warty podkreślenia jest również fakt, że marka Monge wciąż się rozwija i inwestuje w technologie, które umożliwiają produkowanie coraz lepszych produktów dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Karmy Monge – idealny wybór dla piesków z ogromnym i mniejszym apetytem

Bez względu na to, czy masz w domu słodkiego maltańczyka, czy pełnego energii owczarka niemieckiego możesz zdecydować się na produkty marki Monge. Karma dla psa dostępna w naszym sklepie zaspokoi apetyt nawet najbardziej wybrednych. Bogactwo smaków oraz wariantów suchych mieszanek daje Ci nieograniczone możliwości w kwestii urozmaicania diety. Jagnięcina z ziemniakami? A może łosoś z ryżem? U nas znajdziesz wszystkie najbardziej lubiane smaki. Twój pies jest na diecie bezglutenowej? Żaden problem. W serii BWild znajdziesz produkty bezglutenowe oraz z niewielką zawartością zbóż.

Sprawdź naszą bogatą ofertę suchej karmy dla psów dorosłych i szczeniaków włoskiej marki Monge. Jesteśmy przekonani, że wśród propozycji znajdziesz taką, którą Twój pupil pokocha od pierwszego kęsa.