Czworonogi to dla wielu z nas pełnoprawni członkowie naszych rodzin — warto zatem, aby ukochany pupil również mógł cieszyć się tym, co najlepsze w zakresie żywienia. Produkty Mirals dla psa to zbiór wielu świetnych propozycji, o których jakości świadczy prosta receptura oraz sprawdzone pochodzenie składników. Zadbaj o jadłospis swojego zwierzaka i postaw na to, co najlepsze! Odkrywaj tę kategorię naszego sklepu internetowego już teraz!

Kiełbasy Mirals dla psa — poznaj naszą ofertę!

W ramach tej sekcji znajdziesz produkty Mirals dla psów dostępne w wielu różnych wariantach. Na pierwszy plan wysuwają się tutaj kiełbasy przygotowane specjalnie z myślą o czworonogach — oferujemy między innymi produkty z indyka, łososia, koziny, a także dziczyzny, królika czy też jagnięciny. Ofertę uzupełniają natomiast mięsne sorbety lodowe, które przyniosą Twojemu psu nieco ochłody oraz niezbędnego nawodnienia w upalny dzień. Tutaj na Twojego pupila czekają takie propozycje, jak konina z granatem i borówką lub wołowina z jeżynami i ananasem, a to oczywiście nie wszystkie z dostępnych opcji.

Tym, co wyróżnia produkty Mirals dostępne w tej sekcji naszego sklepu, jest oczywiści skład. Kiełbasy dla psów to aż 99,5% mięsa mięśniowego (różnego, w zależności od wariantu) oraz dodatek 0,5% tapioki. Taka receptura sprawia, że produkt można łatwo pokroić na mniejsze kawałki — na przykład w drobną kostkę, która doskonale sprawdza się w roli nagrody podczas treningu.

W przypadku lodów mięsnych Mirals dla psów również mamy do czynienia z selekcją naturalnych składników wysokiej jakości. Króluje tutaj oczywiście mięso (jak choćby wołowina, kurczak, jeleń czy też wspomniana już konina), a towarzyszą mu soczyste owoce, warzywa i przyprawy. Zamrożona forma zajmie psa na nieco dłużej, jednocześnie przynosząc nieco ulgi w upalny dzień.

Mirals — przekąski mięsne dla Twojego psa!

Zachęcamy zatem do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty produktów Mirals dla psa! Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami — z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości.