Odpowiednia dieta to podstawa prawidłowego rozwoju każdego czworonoga. W tej sekcji naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie sucha karma dla psa w opakowaniach po 3, 9, a nawet 20 kg — dzięki temu bez problemu zaopatrzysz się w pokarm dla swojego pupila na przynajmniej kilka tygodni. Oferujemy artykuły od wiodących producentów na rynku zoologicznym, co wprost przekłada się na jakość, sprawdzony skład oraz przemyślane receptury. Zapraszamy do odkrywania pozycji dostępnych w tej kategorii naszego sklepu online!

Karma sucha dla psa — to, co najlepsze dla Twojego pupila!

Wśród naszych propozycji znajdziesz suchą karmę dla psów od takich marek, jak choćby Pan Mięsko, Wiejska zagroda czy też Primal Spirit. Tym, co wyróżnia ofertę tych producentów na tle niskiej jakości pokarmów zwierzęcych dostępnych w marketach, jest przede wszystkim skład. W tej kwestii króluje jedna krótka zasada — im prościej, tym lepiej. Receptury oparte są na naturalnych składnikach, w tym mięsie, zbożach, warzywach i owocach, które zamknięte zostały w łatwej do zjedzenia formie.

Jak już wspominaliśmy, suche karmy dla psów (3, 9 lub 20 kg) zawierają świeże oraz suszone mięsa i ryby (nawet do 70% całkowitego składu, w zależności od konkretnej mieszanki), a także różne warzywa i owoce — jak choćby jabłka, buraki, ananas, dynia, gruszki, a nawet cykoria. Uzupełnieniem składu są także takie dodatki, jak różnego rodzaju oleje zwierzęce i roślinne oraz przyprawy, między innymi kurkuma czy też tymianek. Więcej informacji znajdziesz w opisach konkretnych pozycji.

Sucha karma dla psa (20, 9 lub 3 kg) od wiodących producentów jest wynikiem wielu badań i testów. Receptury zostały opracowane przez specjalistów, tak by w możliwie największym stopniu odpowiadać na potrzeby czworonogów. W naszej ofercie znajdziesz pożywienie dla psów różnych ras i gabarytów, a także w różnym wieku. Istotnym parametrem jest również wielkość pojedynczych ziarenek karmy — ta powinna zostać dopasowana do wagi (a właściwie wielkości szczęki) psa. Wybór właściwego typu ma znaczenie nie tylko z punktu widzenia zbilansowanej diety, ale także zwykłego komfortu podczas jedzenia.

Suche karmy dla psów — poznaj naszą ofertę!

Co konkretnie czeka na Ciebie wśród propozycji naszego sklepu internetowego? Twojej uwadze polecamy chociażby karmę suchą dla psów z oferty Pan Mięsko — tutaj na pierwszy plan wysuwają się takie kombinacje, jak wieprzowina z dzikiem, indyk z bażantem czy też cielęcina z przepiórką (doskonała dla szczeniąt). Karmy Wiejska Zagroda to z kolei takie propozycje, jak indyk z gęsią lub jagnięciną, białoryby oraz różne kombinacje drobiu i wołowiny. Primal Spirit wyróżnia się natomiast obecnością świeżego mięsa i ryb — w tym kurczaka i wieprzowiny w różnych proporcjach. Sprawdź opisy naszych produktów, aby dowiedzieć się więcej.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat suchych karm z naszej oferty — do wyboru masz opakowania o pojemności 3, 9, 12, a nawet 20 kg. Koniecznie sprawdź także pozostałe kategorie naszego sklepu zoologicznego. Do zobaczenia!